ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Wird geladen...
Unterkategorien
Marken
Attribute
Preisspannen
Auflistung

Mont

Das Produkt konnte nicht gefunden werden.
Kış aylarının kurtarıcılarından kadın mont modelleri için en yeni trendlerin, en favori renklerin yer aldığı koleksiyonumuz adeta baharın sıcaklığını kışa taşıyor. Güvenilir kalitesi, koruyucu katmanları, hafifliği ve elbette şıklığından ödün vermeyen estetik tasarımları ile çok sevilen kadın mont modelleri için aradığınız her alternatif sayfalarımızda yerini alıyor. Siz de bu kışı sıcak ve yumuşak montların içinde rahatlıkla geçirmek ve tarzınızı yansıtırken gün boyu süren konforun keyfini çıkarmak için bizi takip edebilirsiniz.

Kadın Mont Fiyatları

Uygun fiyata kalitenin bulunması konusunda en çok dikkat edilen ürün kategorilerinin başında gelen kadın mont modelleri uzunluğuna, tasarım detaylarına, katmanlarına ve kalınlık değerine göre değişken fiyatlarda olabilir. Her durumda aradığınız koruyuculuğu ve dayanıklılığı en cazip fiyatlarla sunan koleksiyonlarımız ise bu kışı bütçenizi aşmadan sıcacık geçirmenizi sağlayan yer olabilir. Koleksiyonlarımızı inceleyerek yeni sezona damga vuran montları büyük fırsatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Bayan Mont Modelleri

Oversize kadın mont modelleri de dikkat çeken ve mutlaka incelenmesi gereken seçenekler arasında yer almakta. Ön yüzündeki büyük baskılara ek farklı bölgelerindeki simetrik yamalar ile renklenen bu tasarımlar ile farklı ve sıra dışı bir imaj çizebilirsiniz. Boyfriend stilini taşıyan bu sportif modellerle kargo eşofmanların ve yüksek bel kot pantolonların da son derece havalı bir uyum sergilediğini ekleyelim.
Sezonun hitleri arasında yer alan kapitone desenli kadın mont modelleri ekstrem uzunlukları ile tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak türden. Bu modellerde camel rengi, krem gibi nötr tonlara yer verilmesi ise şüphesiz bu orijinal tarzın her kombinle birlikte kullanılmasında en önemli faktörlerden biri. Farklı doku ve desen seçeneklerinin yer aldığı koleksiyonlarımız geniş ürün yelpazesi ile kapitonenin yanı sıra pek çok desen ve dokuyu da bir araya getirmekte.

Bayan Şişme Mont Modelleri

Şişme montlarının tahtının sarsılmadığını gösteren zamansız koleksiyonlarımızda farklı boy kesimi seçeneklerinin yanı sıra kapüşonlu ve dik yaka seçeneklerinin de yer aldığını görebilirsiniz. Böylece daha iyi bir koruyuculuk için kapüşonlu kadın mont modelleri tercih edebilir, bir diğer seçenek olan dik yaka ile daha asi bir tarz ortaya koyabilirsiniz.
Crop trendinin montlara yansıdığı yeni sezonda şişme mont rahatlığını crop kesim şıklığıyla birleştiren pek çok seçenek mevcut. Özellikle kırmızının, sarının ve turuncunun en canlı tonlarının kullanıldığı kadın mont modelleri için pek çok kullanıcının yeni favorisi demek mümkün. Crop kesim tarzına sahip modellerde bir diğer dikkat çeken seçenek ise elbette siyah ve parlak dokular oluyor. Yapay deri efektine sahip bu hafif ve dikkat çekici parçalarda kış aylarına özgü bir tarz ve üstün rahatlık bir araya geliyor. Siz de capcanlı ve doygun renklerden kimsede görmediğiniz kesim tarzlarına kadar, her biri bütün kış üzerinizde olacak orijinal modelleri keşfetmek için acele edin.
Wird geladen...
81 kişi bu ürünü inceliyor.