ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Wird geladen...
Unterkategorien
Marken
Attribute
Preisspannen
Auflistung

Tulum

Tulum Modelleri

Bahar ayları başta olmak üzere yılın her zamanında giyime uygun özellik gösteren parçalardan birisi, tulumlardır. Kadınların en sevdikleri giyim parçalarından birisi olan tulumlar, çok farklı vücut tiplerine ve tarzlara iltifat eder. Kırmızı olarak sizler için özenle hazırladığımız modeller, şık duruşlara ve son trendlere uygun olarak hazırlanmış tasarım detaylarına sahiptir. Kapsamlı ürün yelpazemiz içerisinde, istediğiniz özelliklerinizi ön plana çıkaracak, giyim tarzınızı ve zevklerinizi harika şekilde yansıtacak modellere ulaşabilirsiniz. Kategorimizde mevcut bu tek parça giyim parçalarını satın alarak kombin yapma derdinden kurtulabilirsiniz. Hızla hazırlanıp dışarı çıkmanız gereken anlarda pratik giyim sürecinden yararlanabilirsiniz. Hİçbir çaba harcamanıza gerek kalmadan dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak kombinler giyebilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş süreci sayesinde, Kırmızı güvenli ödeme adımlarını hızla tamamlayabilirsiniz. Hayalinizdeki tasarımlara sahip kıyafetleri gardroplarınıza eklemeye başlayabilirsiniz.

En Tarz Kadın Tulum Modelleri

Kategorimizde yer alan ve beğenilerek tercih edilen çok farklı tulum modelleri bulunur. Bu modellerden birisi, boyundan geçmeli detaya sahip tasarımlardır. Diz sonrasında paçalara doğru bollaşarak ilerleyen bir kesimi bulunur. Bel çevresini saran kumaşı, vücudun zarif şekilde ön plana çıkarılmasını sağlar. Boyundan geçmeli üst kısmı, tüm kıyafete modern bir şıklık kazandırır. Son zamanlarda moda dünyasında ön plana çıkan bu tasarım, oldukça rahat bir giyim sürecine sahiptir. Derin şekilde ilerleyen göğüs dekoltesi, bu kıyafetlerin gündüzden geceye geçiş için harika bir seçenek olmasını sağlar. Beraber kombinlenen aksesuarlara, ayakkabılara ve ek giyim parçalarına göre tamamıyla değiştirilebilen bir tarzı bulunur. İster şık bir akşam yemeğinde ister bir gündüz gezmesinde giyilebilir. Sırtı açık olan tasarımı sayesinde sıcak havalar için ideal özellik gösterir. Daha soğuk havalarda ek giyim parçalarıyla kombilenerek kıyafetlerin şıklığından yararlanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan ve beğenilerek tercih edilen bu modelin farklı renk alternatifleri bulunur. Siyah, keskin duruşu sayesinde ilgiyi kıyafetlerine çekmek isteyenlerin favorileri arasındadır. Kahve renk seçeneği, siyaha oranla daha yumuşak bir alternatif olarak sunulur. Özellikle gündelik kullanım için kahve daha popüler bir konuma sahiptir.

Kadın Tulum Fiyatları

Tasarım özellikleri, renkleri, kesimleri gibi birçok özelliği tulum fiyatlarının değişmesinde rol oynar. Fiyat aralıklarına yön veren temel özelliklerinden bir diğeri tulumların kumaş yapısıdır. Kırmızı olarak sizlerle buluşturduğumuz sayfada olabilecek en kaliteli ve ideal kumaşlar uygun fiyatlarla sunulur. Kumaş seçiminde, giyim süreci konforu, tulum tasarımını en iyi yansıtacak doku ve renklerin canlılığını ortaya koyacak yüzey göz önünde bulundurulur. Sıklıkla tercih edilen kumaşlarımızdan birisi, sandydir. Az kırışan yapısı, sandy tulum modellerine pratik bir giyim süreci kazandırır. Kaliteli yüzeyi, renklerin dikkat çekici şekilde yansıtılmasını sağlar. Dökümlü ve esnek yapısı sayesinde vücudu sıkmadan sarar. Tüm bu özelliklerden yararlanmaya başlamak için sayfamızda yer alan Sandy modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kumaş yapısındaki ürünleri, Kırmızı’ya özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Fermuarlı Tulum Modelleri

Tulum modellerinin giyim sürecini değiştiren özelliklerinden birisi fermuarlarıdır. Bazı modeller fermuarlı bir giyim sürecine sahipken diğerlerinde bu tasarım detayı bulunmaz. Kategorimizdeki ürünleri incelerken fermuar detayına da dikkat edebilir, her bir tasarım ayrıntısı ile beklentilerinizi karşılayan tulum modellerine ulaşabilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilen fermuarların kolay şekilde açılıp kapanan özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kırmızı tulum modellerini tercih ederek beraberinde gelen tarzın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Gardroplarınıza şık bir ekleme olacak modelleri bulabilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce belirlediğiniz bir kıyafet bütçesi varsa Kırmızı’nın kolaylıklarından yararlanarak ürünleri listeleyebilirsiniz. Sadece fiyat aralığınız dahilindeki tulumları inceleyebilir, alışverişinizi hızla tamamlayabilirsiniz.
 
Wird geladen...
62 kişi bu ürünü inceliyor.