ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Crop Tişört

Rahatlıkları, farklı duruşları ve ilgi çeken tarzları ile moda dünyasının gündeminden düşmeyen parçalardan biri olan crop tişörtmodelleri için yeni favorimiz demek mümkün. Rengarenk seçeneklere sahip olan crop tişört tasarımlarında en özgün desenleri ve en dayanıklı dokuları keşfetmek için kataloglarımıza göz atmanız yeterli. Farklı uzunluk ve dizayn alternatifleriyle sizleri karşılayan bu sıra dışı tişörtler için acele edin, siz de genç ve enerjik bir stile sahip olmanın en kolay yolunu bizimle keşfedin.

Crop Tişört Modelleri

Modelleri kategorize ederken farklı uzunluklar görebilirsiniz. Bilindiği gibi crop tişört kavramı göbek hattında sonlanan ve bel bölgesini açıkta bırakan modellerle açıklanmakta. Öte yandan farklı boy ölçülerine sahip kadınlar veya rahatlık tanımı değişenler için aynı anda üretim sağlayan tasarımcılar, bu konuda çeşitliliğe yer vermekte. Haliyle kendi boy ölçülerinize, pantolonlarınızın bel kesimine veya sevdiğiniz görünüme göre seçim yapmanız mümkün.
Crop tişört seçiminizde dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise modellerin kalıbı. Genellikle sportif tarzından dolayı salaş ve dökümlü bir görünümle karşımıza çıkan bu parçalarda artık fit kesim kalıplarının da geniş bir pay aldığını görebilirsiniz. Modeller arasında farklı renkler ve desenler görebilir, bu seçenekler arasında sizi, enerjinizi ve ruhunuzu en iyi yansıttığını düşündüklerinize yönelebilirsiniz. Ancak desen ve renk kadar dikkat etmeniz gereken kalıpları da göz ardı etmeden ideal ürünü bulabilirsiniz.

Crop Tişört Fiyatları

Model özelliklerine göre fiyatlarında değişiklikler söz konusu olabilmekle birlikte, her biri son derece bütçe dostu fiyatlarla sunulan crop tişört tasarımlarıyla uygun fiyata şıklığı yakalamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle tek renk ve düz kesim modeller sayesinde dolabınızı son derece uygun şekilde yenileme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu kullanışlı ve pratik ürünlerle hemen hazırlanabilir, senelerce aynı parçaları kullanarak günlük giyimde hız kazanabilirsiniz. Üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz bu parçaların doku dayanıklılığından ileri gelen uzun kullanım ömründen de yine giyimde tasarruf için faydalanabilirsiniz.

Crop Fit T-Shirt Çeşitleri

Bahsedildiği gibi crop tişört modelleri arasında öne çıkmayı başaran kesim tarzlarından biri olan fit kalıplar, vücudun ideal bir sıkılıkla çevrelenmesini sağlar. Böylece hareketlerinize eşlik eden kıyafetlerinizle daha özgür ve rahat hissedebilirsiniz. Gün içinde daha kolay hareket edebilir, daha ideal bir siluete sahip olabilirsiniz. Bu görünümün eşofmanlardan kot pantolonlara kadar pek çok alt giyim ürünüyle de uyumlu göründüğünü eklemekte fayda var.
En az dökümlü modeller kadar çok sevilen fit kalıp crop tişört tasarımlarında yine geniş bir renk ve desen çeşitliliği sizleri bekliyor. Sene boyunca farklı parçalarla kombinlenerek üzerinizde taşıyabileceğiniz ve sportif tarzın en iddialı halini keşfetmenizi sağlayacak olan bu tasarımlarla gerçek şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Uygun fiyatlarının yanı sıra özgün baskıları, trend renk tonları ve zamana meydan okuyan kaliteleriyle de yeni favoriniz olacak crop tişört dizaynları için hemen kataloglarımızı incelemeye başlayabilirsiniz.
Yükleniyor...
89 kişi bu ürünü inceliyor.