ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Kot Şort

Kadın Jean Şort

Kot kumaşı, kombinlemesi kolay olan görüntüsü, farklı renklerle uyum içerisinde giyilmesi ve gündelik tarzı yansıtması sayesinde herkes tarafından beğenilen seçeneklerden birisidir. Kotun bu özelliklerinden yararlanmak isteyen kadınların tercih ettiği kıyafetler arasındakot şort modelleri yer alır. Kot şortların konforlu bir giyim sürecini şık bir kesim şekliyle birleştirmesi için karşılaması gereken birçok özelliği vardır. Kırmızı olarak sizler için hazırladığımız kadın kot şort kategorisi, kıyafetlerden tüm beklentilerinizi karşılayacak ürünlere sahiptir. Sayfamızdan yapacağınız bir seçimle, yaz ve bahar aylarında sıklıkla kombinlerinizde yer vereceğiniz alt giyim parçalarına sahip olabilirsiniz. Sıcak havalara karşı koymanızı sağlayacak kesim tarzının ve kumaş yapısının keyfini çıkarabilirsiniz.

Kadın Kot Şort Modelleri

Kadın şort modellerinin tarzlarının değişmesinde rol oynayan birçok farklı detayı bulunur. Bu detaylardan birisi, şortların uzunluğudur. Uzunlukları ve vücut şeklinde duruşları farklılık gösteren ürün modelleri kategorimizde mevcuttur. Ürünlerimizin her bir tasarım detayında olabilecek en çok çeşitliliği sunmaya çalışmaktayız. Böylece giyim sürecindeki tüm isteklerinizi karşılayan jean şortlara ulaşmanız kolaylaşır. Sayfamızdaki alt giyim parçalarını sıralayarak fotoğraflarını inceleyebilir, farklı uzunluklara sahip ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Bel çevresinin kesimi, giyim süreci konforu için en önemli detaylardan birisidir. Kadın kot şort modellerinde bulunan yüksek bel kesimler, olabilecek en rahat giyim sürecine ulaşmanızı sağlar. Bel çevresi, vücut hatlarınıza iltifat edecek şekilde sarar. Hareket özgürlüğünü korumanızı sağlayan detayı, ölçülerinize uygun beden seçeneğini bulabilir olmanızdır. Kırmızı olarak sizler için hazırladığımız ürünler arasında S’dan L’a kadar çeşitlilik gösteren bedenler yer alır. Bu beden seçeneklerini incleyebilir, kot şort kesimlerinin tüm rahatlıklarından yararlanmanızı sağlayacak ürünü alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kadın Kot Şort Fiyatları

Kırmızı üzerinden online alışveriş keyfi, beraberinde kadın kot şort indirimleri ile gelir. Kategorimizde yer alan jean şortlar, uygun fiyat aralıkları, kaliteli kumaş yapıları ve zamansız tarzları ile popülerlik kazanır. Kampanya fırsatlarını takip ederek modası asla geçmeyen alt giyim parçalarına sahip olabilirsiniz. Alışverişi kısa bir sürede tamamlayabilir, güvenli ödeme imkanlarını kullanabilir, evinizden çıkmanıza gerek kalmadan ürünleri teslim alabilirsiniz.

Kot kumaşının gündelik kullanım için harika bir tercih olması, ne giyeceğinizi bilemediğiniz günlerde jean şortlara yönelme imkanı sağlar. Aceleyle hazırlanıp dışarı çıkmanız gereken anlarda jean şortların uyumlu yapısından ve tarz sahibi duruşundan yararlanabilirsiniz. Kombinlerinize ekleyeceğiniz bir alt giyim parçası ile tüm görüntünüze yepyeni bir hava katabilirsiniz.

Alternatiflerine oranla oldukça hafif bir kumaş olan kot, sıcak havalar için idealdir. Vücudu fazla sıkmayan ve terletmeyen bir yapısı bulur. Ayrıca şort kesimin bacakların büyük bir kısmını açık bırakması, cilt ısısının fazla artmasını engeller. Sıcak havalarda bile giyim süreci konforu elde etmek isterseniz jean rahatlığından faydalanabilirsiniz.

Kadın Jean Şort Modelleri

Jean şort modellerinde yer alan cepler sportif tarzın ön plana çıkmasını sağlar. Ceplerin farklı sayılarda ve konumlarda yer aldığı model seçeneklerimiz mevcuttur. Kategorimizdeki ürünleri incelerken cep konumlarına, boyutlarına ve sayılarına da dikkat edebilirsiniz Böylece hem işlevsel özelliklerinden yararlanabileceğiniz hem de tarzını beğendiğiniz bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Özellikle arka cepleri, telefon, para, kart, anahtar benzeri eşyalarınızı taşımak için kullanabilirsiniz.

Jean renkleri hem pastel tonlarla hem de canlı renklerle bir arada kullanılabilir. Sade ve sportif bir şıklık elde etmek isteyenler açık, yumuşak renk tonlarına sahip giyim parçalarını şortlarla bir araya getirebilir. Kombinlerini ilgi odağı haline getirmek isteyenler, canlı ve zıt renklerden yararlanabilir. Tüm kombin seçeneklerinde jean tonlarının ön plana çıkmasını sağlayabilir. Kırmızı üzerinden alışverişinizi tamamlayabilir, kişisel zevkinizi jean kombinlerinizde yansıtmaya başlayabilirsiniz.
Yükleniyor...
55 kişi bu ürünü inceliyor.