ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Wird geladen...
Unterkategorien
Marken
Attribute
Preisspannen
Auflistung

Eşofman

Kadın Eşofman

Konforları ile bilinen giyim parçaları olan eşofmanlar, her kadının sahip olduğu klasik kıyafetlerden birisidir. Rahat bir giyim tarzının benimsendiği günlerde, spor aktiviteleri sırasında, yürüyüşlerde ve daha birçok farklı alanda giyime uygun özellik gösterir. Kırmızı olarak sizler için özenle tasarladığımız kadın eşofman modelleri konfora ulaşmak için tarzınızdan ödün vermenizi engeller. Moda akımlarına uygun bir tarzı, yumuşak kumaşlar, rahat kesimler ve vücudu destekleyen tasarımlar ile bir araya getirmekteyiz. Kategorimizdeki kadın eşofman modellerini aradığınız kriterlere uygun olarak sıralayıp inceleyebilir, kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olacak ürünleri satın alabilirsiniz.

Kadın Eşofman Modelleri

Son zamanlarda ön plana çıkan tasarım seçeneklerimizden birisi ön yırtmaçlı olan eşofmanlardır. Paçaya yakın yerleştirilen yırtmaçlar, bileğin biraz üstünde sonlanır. Kısa ve minimalist bir detay olmasına rağmen tüm eşofmana bambaşka bir hava kazandırır. Gündelik yaşamda popüler olarak tercih edilen bu model, Palazzo olarak adlandırılan kesim şekline sahiptir. Vücudu sıkmayan kesimi, bacakların zarif şekilde ön plana çıkmasını sağlar. Bele oturan yapısı, vücudun bu bölgesini ince şekilde gösterir. Kesim ve kumaş yapısının özellikleri siyah rengiyle bir araya geldiğinde ortaya harika görüntüler çıkar. Kırmızı üzerinden bu model seçeneğine ulaşarak gardroplarınıza son moda tasarımlar ekleyebilirsiniz.

Kategorimizin beğenilen parçaarından bir diğeri, yazı baskılı modellerdir. Tüm tasarıma hareket katan yazı baskıları, kadın eşofman modellerinin sportif havasının altını çizer. Eşofman paçalarının birinde yer alan Los Angeles baskı yazısına sahip model, sıklıkla satın alınan ürünlerimizden bir diğeridir. Şehir isimlerinin baskıları, gündelik sportif bir tarz için harika tercihlerdir. Kombin yapma derdinden kurtulmak isteyenlere özel hazırlanan ikili takım alternatifleri de bulunur. Üst ve alt giyim parçalarının birlikte geldiği takımlar, pratik bir giyim süreci sağlar. Ne giyeceğinizi ayarlamadığınız anlarda üstünüze geçirebileceğiniz kurtarıcı parçalar olabilir.

Kadın Eşofman Fiyatları

Kadın eşofman modellerinin fiyatları, Kırmızı’ya özel kampanyalar ve online alışveriş fırsatlarıyla sunulur. Fiyat aralıklarının belirlenmesinde, ürünlerin birçok farklı özelliği rol oynar. Tüm tasarım detayları göz önünde bulundurularak belirlenen indirimli fiyat aralıklarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Giyim tarzınıza harika şekilde uyan ve alışveriş bütçeniz dahilinde olan eşofmanları bulabilirsiniz. Vücut ölçüleriniz ile uyumlu bedeni seçebilir ve eşofmanları tek tıkla alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

İndirim olanaklarından yararlanarak kadın eşofman modellerini sevdiklerinize de alabilirsiniz. Harika bir hediye seçeneği olan kıyafet modellerimiz ile çevrenizdekileri mutlu edebilirsiniz. Kadın eşofman modellerini, ister özel bir günü kutlamak için ister arkadaşlarınıza sürpriz yapmak için alabilirsiniz. Sürekli olarak giyebilecekleri, gündelik yaşamdaki ihtiyaçlarını karşılayacak bu hediyeyi onlara verebilirsiniz. Online alışveriş süreci sayesinde evinizin konforunu terk etmenize gerek kalmadan hediye alımını tamamlayabilirsiniz.

Jogger Eşofman Kadın

Rahat giyim süreci sayesinde herkesin beklentilerini karşılayan jogger eşofman modelleri bulunur. Kategorimizde yer alan jogger modellerinin rahatlık sağlayan özelliklerinden birisi yüksek belli tasarımlarıdır. Yüksek bel, giyim süreci boyunca eşofmanın kaymadan durmasına yardımcı olur. Bel çevresini sıkmadan sarar ve vücudun zarif hatlarının görünmesini sağlar. Yüksek bel çevresinde yer alan yumuşak lastikler ve ipler, eşofmanın sabitlenmesi için yeterlidir.

Paçalarda yer alan lastikler, konfor sağlayan özelliklerinden bir diğeridir. Spor aktiviteleri sırasında eşofmanın dize doğru yükselmesini engeller. Paçalarda kullanılan lastiklerin yumuşaklığı, cilt üzerinde iz yaratmayacak şekildedir. Böylece eşofmanın kaymaması için cildi fazla sıkan tasarım detaylarından uzak durulmuş olur. Kırmızı kadın eşofman modellerinde yer alan cepler, istediğiniz tüm eşyalarınızı yanınızda taşımayı kolay hale getirir. Telefon, para, anahtar benzeri küçük eşyalarınızı koymanız için ideal bir alandır. Jogger eşofmanlarını alarak tasarımlarının tüm bu özellikleri ile daha fazlasından yararlanabilirsiniz.
 
Wird geladen...
70 kişi bu ürünü inceliyor.