ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Loading...
Sub Categories
Brands
Attributes
Price Ranges
Listing

Şort

Kadın Şort

Şort sezonunun gelmesiyle birlikte herkesin üzerinden çıkarmak istemediği bu rahatlığa yeniden kavuşması söz konusu. Yaz sıcaklarının olmazsa olmazlarından kadın şort modelleri için aradığınız kalite ve yenilikçi tasarım fikirleri ise koleksiyonlarımızda sizlerle. Birbirinden renkli şortlarla gün boyu enerjinizi koruyarak günün temposunu yakalayabilir, aynı zamanda gençliği yansıtan stilinizle şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Estetiği nitelikle birleştiren dokuları ve hit getiren tasarım alternatifleriyle sezonun gözde kadın şort modellerini sizler için bir araya getiriyoruz.

Kadın Şort Modelleri

Modelleri ayırt etmede en temel unsur boyları olmakta, hem mini şortlardan hoşlananlara hem de midi boy şortları tercih edenlere aynı anda yanıt veriliyor. Böylece şortların yaz modasındaki birleştirici gücü ortaya çıkarken, bu boy seçeneklerine elastik tayt kumaşı veya kot gibi pek çok klasik dokuda yer veriliyor. Uzun yıllardır severek kullandığınız kumaşları böylesi detaycı bir çeşitlilikle birlikte görmeniz ise kendi tarzınıza en uygun seçimi yapmanızı kolaylaştırdığımızı gösteriyor.
Modellerde kemer veya kuşak gibi ilavelere yer açan bel detaylarına, cep gibi fonksiyonel eklentilere veya fermuarı öne çıkaran metal işlemelere yer verildiğini görebilirsiniz. Her tasarım farklı bir tarza hizmet ederken daha sportif, daha şık, daha sade veya daha çekici görünmek istediğinize karar vererek doğru tercihi yapabilirsiniz. Tüm detayları yakından incelemek içinse kadın şort modellerimize tıklamanız, online sipariş rahatlığıyla hemen almanız yeterli oluyor.

Kadın Şort Fiyatları

Yaz ve bahar aylarının favorisi kadın şort modellerinde birbirinden canlı renkleri, yeni nesil tasarım fikirlerini veya klasiklere yorum getiren farklı dokuları görmek, alışverişi son derece eğlenceli kılıyor. Bu çeşitlilikte doğru kararı vermek için önemli maddelerden bir diğeri ise fiyat oluyor. Bütçesini düşünen moda severler için şıklığa en uyguna sahip olmak önem taşırken, indirimlerle cazibesi katlanan koleksiyonlarımız ise bu beklentiye de yanıt veriyor. Herkesin aynı kaliteye erişebilmesi için özenle tasarlanan ve incelikle üretilen tüm ürünlerimiz, kalitesine karşılık en iyi fiyatlarla sizin olabiliyor.

2022 Bayan Şort Çeşitleri

Senenin öne çıkan trendlerini göz önünde bulundururken zamansız tasarımlarla uzun yıllar aynı şıklığı korumanız için özel olarak geliştirilen tasarımlarımızla sizleri karşılıyoruz. Sene içerisinde kotlara zarif dokunuşlarda bulunan ve günlük yaşamın hemen her alanında kullanıma uygun olan fonksiyonel tasarımlar öne çıkıyor. Nötr renk tonlarının kullanıldığı ve elastan kumaşla esnekliği artırılan kadın şort tasarımları da yine hitler arasında.
Siz de herkesin adresini soracağı ve yumuşaklığı, sağlamlığı, uyumluluğu gibi şıklığıyla da tüm beklentilerinizi karşılayacak kadın şort modellerini hemen inceleyebilirsiniz. Farklı bir tarz oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm modelleri bir arada bulabilir, klasik tasarımlarda ihtiyacınız olan kaliteyi ise bizimle yeniden keşfedebilirsiniz. Tıklayın, her zevke yanıt veren çeşitliliği ile yaz boyu üzerinizde olmasını isteyeceğiniz modelleri hemen sipariş edin!
Loading...
43 kişi bu ürünü inceliyor.