ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Loading...
Sub Categories
Brands
Attributes
Price Ranges
Listing

Mini Elbise

Havalı görünümleriyle elbise şıklığı dendiği anda akla ilk gelen seçeneklerin başında mini elbise modelleri gelir. Bacakların ideal bir formda göründüğü mini elbise tasarımlarıyla vücudun hem üst hem alt bölgeleri daha dikkat çekici bir görünüm kazanıyor. Ayrıca gençliğe çağrışımda bulunan bu görünümü yaz – kış tercih etmek mümkün oluyor. İddialı bir tarzla güne devam etmek ya da özel akşamlarda tüm gözleri üzerinize çekmek için tercih edebileceğiniz mini elbise modellerini sizler için seçtik.

Mini Elbise Fiyatları

Trendler arasında yer alan mini elbise koleksiyonlarında hem kış hem aylarına özgü modelleri görebilirsiniz. Modeller ortak şekilde dizin üzerinde sonlanan etek uzunluğuna sahip olsa da elbette mevsime göre tasarlandıkları için kumaş kalınlıkları değişmekte. Bu kumaş çeşitliliği doğrultusunda elbiselerin fiyatları da değişken olabilmektedir.
Elbiseleri tercih ederken bütçenize uygunluğunu kontrol etmeniz gerekebilir. Ancak koleksiyonlarımızın her bütçeye uygun alternatifler sunduğu, bu doğrultuda kaliteyi uygun fiyat seçenekleriyle bir arada sunduğu görülebilir. Özellikle indirimler bir hayli avantajlı hale gelen elbiselerde üstün dayanıklılığı da fark edebilir, böylece giyimde tasarrufu bizimle sağlayabilirsiniz.

Günlük Mini Elbise Modelleri

Günlük giyimde son derece önemli bir yere sahip olan elbiseler tek parça ile baş döndürücü şıklığı yakalamanın en pratik yolu olarak biliniyor. Elbiseler arasında şüphesiz en çok sevilenlerden biri olan mini elbisemodelleri ise gündüz ve gece giyime uygun alternatifleriyle her zaman dolapların en ön sıralarında yer alabiliyor.
Mini etek boyları ile yalnızca iddialı bir stili değil, gün boyu süren rahatlığı da destekliyor. Bu elbise tasarımlarında vücudu saran ve tüm hatları belirginleştiren modellerin yanı sıra, uçuş uçuş bir görünüme sahip yazlık modeller de bulunuyor. Kışlık veya baharlık olarak kullanabileceğiniz, ideal esnekliğe sahip olmasıyla vücudu sıkmadan saran modeller kadife kumaşın kendiliğinden ışıldayan farklı dokusuyla bir arada sunuluyor.

Yeni Sezon Elbise Modelleri

Göğüs kısmında üçgen yaka modeline yer verilmesiyle hafif bir dekolte kazanan son moda mini elbise çeşitleri siyahın veya beyazın tek renk olarak kullanıldığı dizaynlarla koleksiyonlarda yer alıyor. Bu görünüme fırfır gibi hareketli detayların eklenmesi ise tüm gün daha sevimli ve çıtı pıtı görünmenizi destekliyor. Dilerseniz farklı aksesuarlar eşliğinde özel günlere de uyarlanabilen bu stilde aşağı doğru genişleyerek inen rahat etekler de dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Tasarım yapısı gibi kumaşların da hafifliği ile dikkat çektiği yeni sezon modeller koleksiyonlarımızda sizleri bekliyor.
Siz de hem kalıplarında hem kumaşlarında aradığınız güveni size sunan mini elbise dizaynları için koleksiyonlarımızı keşfedebilir, mevsime ve tarzınıza eş zamanlı şekilde uyan yüksek kalite ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz. Trend renk ve kesim özelliklerini klasikleşen şıklıkla bir araya getiren modelleri çeşit çeşit alarak sene boyunca bu rahatlıktan faydalanmaya devam edebilirsiniz.
Loading...
19 kişi bu ürünü inceliyor.