ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Polar Sweatshirt

Ürün bulunamadı.
Kış aylarının en sevilen parçalarından biri olan polar sweat ile yumuşacık bir dokunuşun ve bitmeyen sıcaklığın keyfini çıkarabilirsiniz. Son dönemin trendlerinden biri olarak dikkat çekse de uzun yıllardır vitrinlerde en önlerde yer alan bu özgün parçalarla sportif şıklığı yakalamak da oldukça kolay. Günlük giyime konfor ve stil katmak için polar sweat modelleri arasından seçim yapabilir, böylece farklı renkleri ve aynı doku yumuşaklığını kış boyu üzerinizde taşıyabilirsiniz. Siz de sezonun hit parçalarından polar sweatshirt ile serin havalara en estetik şekilde hazırlanmak için bizi takip edin.

Kadın Polar Sweat Fiyatları

Sportif tarzları gibi rahatlığı öne çıkaran salaş ve oversize kalıplarıyla da kadın giyimin değişmez favorilerinden biri haline gelen polar sweat tasarımlarında pek çok alternatif mevcut. Tasarımları incelerken farklı fiyat aralıklarını da gözden geçirebilir, bütçeniz doğrultusunda karar verebilirsiniz. Ürün fiyatlarını belirlemede en temel unsurlardan biri ürünün tasarımında yer verilen detaylar oluyor. Özellikle yoğun şerit eklemelerine, büyük baskı veya dikiş formunda desenlere sahip modeller daha çok işlem gerektirmesiyle nispeten maliyetli olabiliyor.
Seçim aşamasında önemli olanın uygun fiyat kadar sizin tarzınıza uygun ürünü tercih etmek olduğunu da unutmamakta fayda var. Özellikle koruyuculuğuna ve kumaş kalitesine ekstra dikkat ederek seçilmesi gereken polar sweat modellerinde kaliteden ödün vermemek için doğru ürünü seçmek, fiyat kadar önemli. Sizler için hazırladığımız seçkin kataloglarımızda ise hem dayanıklı ve yumuşacık dokuları hem de cazip fiyat aralıklarını birlikte görmeniz mümkün olmakta.

Bayan Polar Sweat Modelleri

Modellerde poların kullanımına, renklere veya desen tarzlarına göre farklı seçimler yapma imkanı tanıyan, geniş bir yelpaze söz konusu. Poların tasarımın yalnızca iç kısmında kalın bir astar olarak kullanıldığı modeller daha ağır ve kalın katmanlarıyla dikkat çekiyor. Bu gösterişli modellere eşlik eden bir diğer polar sweat seçeneği ise tamamen polar kumaştan üretildiği için hafifliğiyle öne çıkan dizaynlar olmakta. Her iki doku türünde de sportif giyimin sevilen baskılarını görmek mümkün. Özellikle basketbol formalarına göndermede bulunan logolu ve sloganlı modeller ile dünyaca ünlü markaların amblemlerinin süslediği modelleri incelemekte fayda var.

Kadın Polar Sweatshirt

Kadın polar sweathirt modellerinde kullanım şekline yönelik çeşitler de bulunmakla birlikte, üst giyim ürünü olarak kullanılan parçalara önü fermuarlı ve ceket stilinde sweatler eşlik ediyor. Böylece aktif olduğunuz günlerde tercih ettiğiniz dış giyim parçasını farklı mekanlar arası geçişlerde uyarlamanız mümkün hale geliyor. Tıpkı fermuar gibi sevilen bir diğer eklenti ise kapüşonlar olmakta. Kapüşonlu modellerin beklenmeyen hava koşullarına karşı koruyucu özelliğinin yanı sıra görünümü tazeleyen farklı bir duruşu da olduğu biliniyor.
Kırmızılardan grilere, zebra desenlerinden hit takımların amblemlerine kadar sayısız tasarım seçeneğiyle sizleri karşılayan kadınpolar sweat tasarımlarında aradığınızı bulmak hiç olmadığı kadar kolay. Hem şıklığınızı garantilemek hem de özgün olmak için Kırmızı Online katalogları sizleri bekliyor.
Yükleniyor...
91 kişi bu ürünü inceliyor.