Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Trençkot

Soğuk havalarda konforlu bir giyim deneyimi elde etmenizi sağlayacak trençkot modelleri, Kırmızı olarak sizlerle buluşturduğumuz kategorimizde yer alır. Bahar ve kış aylarında giyime uygun özellik gösteren bu parçalar, modaya uygun kombinler yaratmanızı sağlar. Kıyafetlerinizin üstüne giyeceğiniz bir trençkot hem tamamlayıcı parçanız olabilir hem de soğuk havanın yıpratıcı etkilerine karşı koruma sağlayabilir. Renk ve tasarım özellikleri özenle hazırlanan modeller kategorimizde mevcuttur. Ürünlerin hazırlama sürecinde son moda akımları ve trendleri göz önünde bulundurulur. Bu yeni görüntüler, zamansız ve şık tarzlarla bir araya getirilerek trençkot modellerimiz oluşturulur. Böylece istediğiniz kadar giyebileceğiniz ve modayı takip eden bir görüntü yansıtabileceğiniz giyim parçaları olur.  Mevsim geçişleri başta olmak üzere, bulunduğunuz bölgeye göre yılın her zamanında giyime uygun olabilen ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Trençkot Modelleri

Trençkot uzunluğu, tasarımların çeşitlilik gösteren özelliklerinden birisidir. Klasik bir şıklık elde etmek isteyenlerin beğenebileceği uzunluk, dizin biraz yukarısında biten modellerdir. Bel çevresinde sonlanan kısa modeller de dize kadar inen daha uzun alternatifler de trençkot kategorisi altında değerlendirilir. Uzunlukları farklılık gösteren modeller arasından seçiminizi yaparken hem estetik duruşlarını hem de koruyucu özelliklerini göz önünde bulundurmanız önerilir. Estetik olarak trençkotun altına giydiğiniz parçaların ne kadarının görünmesini istediğiniz değerlendirilen kriterler arasındadır. Ayrıca dizin biraz üstünde sonlanan klasik modellerin boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayabileceği de önemli bir detaydır. İşlevsel olarak vücudun ne kadar büyük bir kısmına koruma sağladığı, kıyafetlerin uzunlukları ile belirlenir. Dize kadar uzanan modeller, en geniş koruma alanına sahip olan seçeneklerdir. Kategorimizdeki ürünleri incelerken uzunluklarına dikkat edebilir, tasarımlarının bu temel özelliği ile beklentilerinizi karşılayan trençkotlara sahip olabilirsiniz.

Trençkot Fiyatları

Kırmızı üzerinden online alışveriş fırsatları beğendiğiniz tüm trençkot modellerine ulaşmayı mümkün kılar. Fiyat aralıkları, yeni eklenen ürünlere, tasarımlarına, kumaş ve ek detaylarına göre belirlenir. Fiyatları artan veya azalan şekilde ürünleri sıralayabilir ve belirli bir alışveriş bütçeniz varsa aramanızı filtreleyebilirsiniz. Böylelikle gardroplarınıza ve kombinlerinize eklemek istediğiniz trençkota hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Kumaş kalitesi, trençkot modellerimizi ön plana çıkartan özelliklerinden birisidir. Rüzgarı engelleyen kumaş yapısı, yağmurdan ıslanmanın da önüne geçer. Dayanıklı özellikleri sayesinde yıpranmadan kalır ve uzun ömürlü bir giyim sağlar. Kırmızı olarak sizlere sunduğumuz ürünler arasından seçiminizi yaparak tüm bu faydalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Uyumlu renkleri ve kaliteli duruşu ile kombinlerinizi tamamlayacak trençkotları satın alabilirsiniz.

Birbirinden Şık Trençkot Modelleri

Tasarımları ile ön plana çıkan trençkot modellerimiz, birçok farklı detaya sahiptir. Ön kısmının kapatılmasında kullanılan özellikler, çeşitlilik gösteren detaylardan birisidir. Düğmeler, trençkot modellerinde sıklıkla görülen işlevsel parçalar arasındadır. Düğmelerin büyüklüğü ve sayısı, ürün tarzına yön veren bir ayrıntı olabilir. Kıyafet önünün sıkı şekilde kapatılmasını sağlayabilir. Böylece soğuk havanın girişini de engelleyerek konforu artırabilir. Bel çevresini saran kuşaklar, bu amaçla kullanılan parçalardan bir diğeridir. Kuşakların rengi ve kumaş yapısı, tasarımda ne kadar ön plana çıkacaklarını değiştirir. Eğer trençkotun genel renginden farklı bir tona sahipse dikkatleri üzerine geçer. Geri kalan kumaşla renk devamlılığına sahipse daha sade bir tarzı yansıtır. Ön kısmın kapatılması için kuşakların beğenilerek kullanılmasını sağlayan etkisi, bel çevresini zarif şekilde çıkarmasıdır. Vücuda şekil veren kuşak, bel inceliğine dikkat çekebilir. Ürünlerimize eklediğimiz fotoğraflar aracılığı ile kuşak ve düğme detaylarına sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Giyim tarzınıza, gideceğiniz ortamlara ve moda zevkinize en uygun tasarımı tercih edebilirsiniz. Gardroplarınızın popüler bir parçası olmaya aday trençkotları satın alabilirsiniz.
 
Yükleniyor...
66 kişi bu ürünü inceliyor.