ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Büstiyer

Kısa boyları, dekolte detayı ve vücudu saran kalıplarıyla iddialı ve çekici görünümün sırrı olan büstiyermodelleri ile benzersiz kombinler oluşturmak mümkün. Herkesin dikkatini çekecek görünümlerin en uyumlu parçalarından biri olan büstiyer aslında moda dünyasında yıllardır en önlerde yer alıyor. Gün geçtikçe popülerlik kazanan ve trendler arasında zirveyi alan bu eşsiz parçalar vücudunuzu ideal bir siluete ulaştırmak için sıkça tercih ediliyor. Siz de büstiyer tasarımları ile herkesin konuşacağı ve gözünü ayıramayacağı kombinler oluşturmak için acele edin.

Büstiyer Modelleri

Modelleri birbirinden ayırmada en önemli unsurlardan biri şüphesiz kumaşlar ve desenleri oluyor. Desen yönünden bir hayli geniş yelpaze ile sizleri karşılayan koleksiyonlarımız tek renk şıklığını veya favori motifleri bir arada sunuyor. Özellikle zebra gibi vahşi doğayı anımsatan klasiklerin kullanıldığı desenli kumaşlar büyük ilgi görmekte. Öte yandan tek parça şıklığıyla giyime pratiklik kazandırmak isteyenlerin tercihi ise siyah büstiyer modellerinden yana.
Büstiyer modelleri arasında sevilen bir diğer seçeneğin büzgü detayına sahip tasarım olduğundan bahsetmeden geçmemek gerek. Özellikle tek renk kumaşlara dikkat çekicilik ve şıklık katmak için bu gibi detayların kullanıldığı modellerle daha iddialı görünmek mümkün. İki göğüs kupunun tam ortasında yer alan çapraz kumaş büzgüsü görünümü kolye gibi aksesuarların da daha çok öne çıkmasını sağlayabiliyor.

Büstiyer Fiyatları

Modeller arasından seçiminizi yaparken kendinizi son derece özgür hissedeceğiniz katalog sayfalarımız, bu yönünü sadece model çeşitliliği avantajına değil, uygun fiyat seçeneklerine de borçlu. Büstiyer nedir sorusuna yanıt bulanların bu son derece şık ve göz alıcı parçalara hemen sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Bu doğrultuda son moda tasarımları en iyi kalite kalıp ve dokularla sunuyor, ayrıca herkesin bu şıklığı paylaşması için en ucuz fiyat aralıklarını sunuyoruz. Siz de dolabınıza yeni bir soluk katacak parçaları en avantajlı fiyatlarla hemen kapınıza söylemek için geniş ürün yelpazemizden faydalanabilirsiniz.

Yeni Sezon Büstiyer Çeşitleri

Büstiyerlerin son derece yenilikçi ve farklı parçalar olmaları, nostaljik bir fikir olsalar da her sezon yeni detaylarla vitrinlerde yer almalarını sağlıyor. Kendini özgün giyim tercihleri ve stil sahibi parçalarla ifade etmek isteyen kadınlar için bir farklı model seçenekleri sunduğumuz koleksiyonlarımızda ise son modayı yakalamanıza yardımcı olan pek çok büstiyer modeli yer alıyor. Her sezon kullanıma uygun yapısı nedeniyle çok sevilen uzun kollu modeller bunlardan biri. Uzun kollu parçaları ister ceketle serin havalara, ister jean pantolon ile hızlıca hazırlanmak istediğiniz bahar günlerine uyumlu hale getirebilirsiniz. Yuvarlak göğüs kupuna veya kalp yaka da denen kavisli yaka kesimine sahip modeller arasından karar verebilir, böylece uzun kollu modeller arasında da farklı alternatiflere sahip olabilirsiniz.
Siz de modanın eskimeyen parçalarından büstiyer modelleri için aradığınız yeni nesil ve sıra dışı detayları kataloğumuzda hemen şimdi inceleyebilir, klasik renklerden çarpıcı desenlere tüm seçenekler arasından stilinize en uygun olanı güvenle tercih edebilirsiniz.
Yükleniyor...
62 kişi bu ürünü inceliyor.