ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Mom Jean

Ürün bulunamadı.
80’lerin başında moda dünyasına adım atan ve 90’lar stilinin olmazsa olmazlarından biri olarak günümüz modasının da öne çıkan parçaları arasındaki yerini koruyan mom jean pantolon modelleri son derece havalı bir stil sunuyor. Farklı kombinler için değerlendirebileceğiniz mom jean pantolon modelleri farklı mevsimler için uygun olmanın yanında hemen her üst giyim ürünüyle şık bir bütünlük yakalamasıyla da dikkat çekiyor.

Mom Jean Fiyatları

İngilizce kökenli bir kelime olmakla birlikte modaya hakim ve ilgili olanların dilinden düşürmediği mom jean pantolon tasarımları özellikle yüksek bel kesimleri ile öne çıkıyor. Özgün ve farklı görünmek için tercih edebileceğiniz tasarımlar, farklı renk seçenekleriyle kendi tarzınızı ifade etmenizi ve kendi dolabınıza uygun seçenekler bulmanızı kolaylaştırıyor. Bu pratiklik ve şıklık karşısında pek çok moda severin aklına mom jean fiyatlarının gelmesi oldukça normal.
İhtiyaçlara en iyi kalite ve uygun fiyat seçenekleriyle çözüm sunan koleksiyonlarımız ise bu yaygın ve seçkin ürünleri en iyi fırsatlarla alabileceğiniz yer oluyor. Beğendiğiniz ürünleri güvenle sepete ekleyebilir, uzun kullanım ömrü ve dayanıklılığı ile bir başka açıdan da tasarruf edebilirsiniz.

Mom Jean Modelleri

Özgür bir tarz ortaya koymak ve sokak modasının asi ruhunu yansıtmak için tercih edilen mom jean pantolon tasarımları rahatlığı öne çıkaran kombinler oluşturmak için idealdir. Her beden tipinin tercih etmesi mümkün olan bu tasarımların yüksek bel kesimine sahip olmanın yanında beli ideal sıkılıkla kavradığı görülmektedir. Kalça ve bacak kısımları ise nispeten dökümlü duruşlarıyla bu rahatlığı sürdürmekte ve yoğun tempoya uyum sağlamaktadır.
Modellerin kesimleri gibi estetiğe yönelik detayları da bir hayli ilgi çekici olup, model aralığını oldukça genişletmektedir. Özellikle yırtık detaylı mom jean pantolon modelleri yoğun ilgi gören eğlenceli ürünler olarak öne çıkar. Çift lazerli modellerin orta seviye kalınlığı hem sıcak hem serin havalarda tercih etmek için uygun olmakla birlikte sene boyunca farklı kombinler için kurtarıcınız olabilir.

Siyah Mom Jean Pantolon Kombinleri

Klasik kot görünümüne siyahın soru işaretine yer vermeyen asaletini dahil eden siyah renk mom jean pantolon modelleri, sezonun önde gelen trendlerinden bir diğeridir. Konfor ve şıklık avantajlarını bir araya getiren siyah renk ürünler her kombin içinde yer vermeye uygun olmakla birlikte, yüksek bel kesiminden ileri gelen şekilde özellikle crop kesim üstlerle harika bir görünüm sunmaktadır.
Sweatshirtler ile birlikte kullanarak rap tarzını yansıtabileceğiniz ürünler, crop tişörtlerle birlikte sportif, keten gömleklerle zarif veya uzun kollu bluzlarla sade bir tarz oluşturmanıza yardımcıdır. Yansıtmak istediğiniz tarza göre yüksek topuk ayakkabılardan spor ayakkabılara kadar pek çok ürünle tamamlayabileceğiniz siyah mom jean pantolon modelleriyle her güne renk katabilirsiniz. Aradığınız çeşitliliği ve yenilikçi detayları bir arada bulacağınız koleksiyonlarımızda siz de kaliteyi uygun fiyatlarla keşfedebilir, bu özgürlükçü stili dilediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz.
Yükleniyor...
96 kişi bu ürünü inceliyor.