ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA! ONLINE ÖDEMELERDE KARGO 49,99 TL! 1000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Loading...
Sub Categories
Brands
Attributes
Price Ranges
Listing

Bomber Ceket

The product was not found.
Hem sportif bir şıklığa sahip olmak hem de etkileyici görünmek için tercih edebileceğiniz bomber ceket modelleriyle gün boyu rahatlık üzerinizde olacak. Gençliğe vurguda bulunan havalı görünümü gibi kolay kombinleme özgürlüğü sunan seçenekleriyle de çok sevilen bu ceketler tipik olarak salaş ve bir gövde kesimine ve daralan, kısa bir bel hattına sahip olmasıyla son derece farklı bir görünüm kazandırıyor. Tüm dünyada yoğun rağbet gören parçalardan biri olmaya devam eden bomber ceket modelleri serin havalardaki koruyuculuğunun yanı sıra her sezon şık görünmenin sırrı olmasıyla da beğeniliyor. Siz de işleme detaylarından kumaş renklerine kadar her biri farklı bir tarzı yansıtan parçalarla son derece etkileyici görünmek için seçkin koleksiyonlarımıza davetlisiniz.

Kadın Bomber Ceket Fiyatları

Tasarımların kumaş kalınlığı veya süsleme detayları yönünden farklı fiyat aralıklarına sahip olduğunu söylemek mümkün. Bütçeniz ne aralıkta olursa olsun aradığınız kaliteyi ve stil sahibi görünümü bulacağınız yer ise şüphesiz koleksiyonlarımız olmakta. Zamansız parçalara gardırobunuzda yer açarak giyimde tasarrufu yakalamak ve aynı zamanda her sezon şıklığınızı korumak için bu klasik parçaları mutlaka incelemenizde fayda var. Siz de farklı stillere sahip bomber ceket modelleri arasından karar verirken sayfalarımızı tercih ederek avantajlardan faydalanabilir, senelerce şıklığıyla beğeni almaya devam eden ürünlerin dayanıklılığını da keşfedebilirsiniz.

Bayan Bomber Ceket Modelleri

Modellerde özellikle işleme yönünden bir hayli farklı çeşitler sunan bayanbomber ceket tasarımlarında senelerin eskitemediği süsleme fikirlerinin başında armalar geliyor. Armalar sayesinde daha asi ve marjinal bir stil ortaya koymak mümkün hale gelirken, bu parçaların eşofmandan jean pantolonlara tüm alt giyim ürünlerine son derece yakıştığı görülüyor. Tasarımlara renk katan armalara hareketlilik katmak için eşlik eden cep detayları ise bir diğer dikkat çeken unsur. Özellikle çift taraflı el ceplerinin yanı sıra göğüs üzerinde bulunan tek taraflı cepler de daha dinamik bir model görünümü veriyor.
Modelleri kumaş yönünden incelediğimizde ise jean yani kot kumaşların öne çıktığından bahsedebiliriz. Bomber ceket tasarımlarının çıktığı günden bu yana en çok ilgi gördüğü kumaş tipi olan kotlar sayesinde her zaman enerjik görünebilir, bu ceketlerin sportif tarzını daha iyi hissedebilirsiniz.

Siyah Bomber Ceket

Siyah rengin yer aldığı her parçaya rakipsiz bir asalet verdiğini bilen tasarımcılar asi ve sportif duruşlu bomber ceket modellerinde de bu renge sıkça yer veriyor. Siyah renk seçim yapmanın bir diğer avantajı ise şüphesiz her kombine uyumlu parçalara sahip olmak. Bu parçaları tercih ettiğinizde dışarı çıkmak için son derece hızlı hazırlanmanız, çünkü yalnızca tek bir kot –tişört kombiniyle son derece şık olmanız mümkün hale gelmekte.
Siz kataloğumuzda yer verilen farklı kumaş ve renk seçeneklerini keşfedebilir, en yeni fikirler ve en kaliteli dokularla zenginleşen bomber ceket modellerini sayfalarımızda bulabilirsiniz.
Loading...
18 kişi bu ürünü inceliyor.